Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Serwisant urządzeń wielofunkcyjnych i drukarek

Miejsce pracy: Rzeszów (woj. podkarpackie)

Zakres obowiązków:

  • Serwis urządzeń wielofunkcyjnych i drukarek
  • Aktualizacja oprogramowania oraz konfiguracja urządzeń w sieci
  • Raportowanie wykonanych prac serwisowych
  • Terminowe rozliczanie się z dokumentacji zgodnie z przyjętymi procedurami

Wymagania:

  • Dobra znajomość sprzętu komputerowego, zagadnień sieciowych
  • Znajomość zagadnień z dziedziny informatyki, elektrotechniki
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
  • Komunikatywność i otwartość w kontaktach z klientami
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane wykształcenie informatyczne oraz doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Pracę w  stabilnej firmie
  • Pełne wyposażenie stanowiska pracy
  • Samodzielną, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w rozwijającej się organizacji
  • Przyjazną atmosferę pracy

Termin składania aplikacji:

Aplikacje można składać do dnia 30-09-2019r. wyłącznie na adres e-mail: praca@xerrex.pl.

W temacie e-maila prosimy wpisać: Serwisant  serwisu urządzeń wielofunkcyjnych i drukarek