Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Technik serwisu urządzeń drukujących

Miejsce pracy: Rzeszów (woj. podkarpackie)

Zakres obowiązków:

  • Obsługa serwisowa kserokopiarek i drukarek
  • Przygotowanie i uruchamianie urządzeń do sprzedaży
  • Dostawa urządzeń do klienta oraz przeszkolenie z zakresu obsługi
  • Instalacja urządzeń w środowisku sieciowym klienta
  • Rozwiazywanie problemów technicznych, sprawdzanie, testowanie, diagnozowanie.

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B oraz umiejętność sprawnego poruszania się samochodem
  • Zdolności manualne i umiejętność rozwiązywania problemów technicznych
  • Podstawowa wiedza z obszaru IT dotycząca instalacji urządzeń w sieci i na komputerach
  • Znajomość minimum podstawy języka angielskiego
  • Doświadczenie w branży mile widziane

Oferujemy:

  • Specjalistyczne szkolenia produktowe
  • Pracę w stabilnej firmie
  • Pełne wyposażenie stanowiska pracy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Termin składania aplikacji:

Aplikacje należy składać do dnia 10-02-2022r. na adres e-mail: praca@xerrex.pl lub w siedzibie firmy

W temacie e-maila prosimy wpisać: Technik serwisu urządzeń drukujących