O XERREX

Specjalizujemy się w obsłudze dokumentu w przedsiębiorstwach. Zarówno dokumentu papierowego jak i elektronicznego.
W zakresie dokumentu papierowego oferujemy: profesjonalne urządzenia wielofunkcyjne i drukarki oraz aplikacje do zarządzania flotą urządzeń, rozliczania wykonanych wydruków, kopii, skanów oraz rozwiązania podnoszące bezpieczeństwo danych przechowywanych na dyskach urządzeń i przesyłanych siecią komputerową.
W zakresie dokumentu cyfrowego oferujemy aplikację do archiwizacji, w tym inteligentnego skanowania, elektronicznego archiwum  – repozytorium oraz obiegu dokumentów.
Tworzymy autorskie rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta.

XERREX jest Partnerem Asseco Poland, Autoryzowanym Partnerem Ricoh Polska, Sharp, FujitsuHSM. Jesteśmy niekwestionowanym liderem na rynku Polski południowo – wschodniej w branży cyfrowych systemów druku i archiwizacji dokumentów. Od wielu lat zajmujemy pierwsze miejsce w Polsce pod względem wielkości sprzedaży urządzeń Ricoh.

Z naszej oferty handlowej i serwisowej korzysta aktualnie ok. 5000 firm z całego regionu Podkarpacia. Zarówno największe zakłady produkcyjne, banki, jak i uczelnie wyższe, szkoły oraz urzędy administracji państwowej.

Nazwa firmy: XERREX Sp. z o.o.
Siedziba firmy: ul. płk L. Lisa Kuli 6, 35-032 Rzeszów
Rok założenia: 1987.r. (od 24.04.2001 jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością)
Forma prawna: Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wartość kapitału zakładowego: 1 860 000,00 PLN
PKD: 7733Z
NIP: 813-32-18-216
REGON: 691549825
KRS: Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Rzeszowie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000009107
Zastrzeżony znak towarowy:    
Zastrzeżony znak towarowy:  DIADEM Scan Manager